Wizaż i stylizacja

Stylizacja

Dlaczego przywiązujemy coraz więcej uwagi do wyglądu? Ponieważ mamy świadomość, co dzięki temu możemy zyskać... a co stracić.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że to jak wyglądamy ma ogromny wpływ na nasz osobisty czy/i zawodowy sukces. Nasz wizerunek jest elementem niemej komunikacji. Tylko świadomy dobór odpowiednich elementów zagwarantuje nam właściwy, zamierzony efekt. Poznanie zasad dotyczących kreowania własnego wizerunku otworzy przed nami nowe perspektywy i da wiele nowych możliwości.

Naucz się kreować własny wygląd a dzięki temu będziesz w stanie modyfikować opinie innych. Ta umiejętność pozwoli szybciej i trafniej osiągać swoje cele. „Żonglując” wyglądem, możesz wpływać na to jak będzie postrzegać Cię otoczenie.

Znajdź własny styl i poczuj, że świat należy do Ciebie.

Styl to uzewnętrznienie naszego wnętrza, ukazanie harmonii między umysłem a wyglądem. Na styl składa się nasza osobista oryginalność, kreatywność, kultura i atrakcyjność. To coś nieuchwytnego, coś co pozwala nam się wyróżnić na tle innych ludzi. Nie należy łączyć pojęcia styl z byciem modnym. Styl ma niewiele wspólnego z modą. Możemy dla własnych potrzeb czerpać z trendów mody, ale moda sama w sobie nie sprawi, że będziemy mieć styl. Swoim wizerunkiem dajemy otoczeniu określoną informację o nas. Jeśli jesteśmy zadowoleni z naszego wyglądu, emanuje z nas pewność siebie, mamy lepsze samopoczucie i energię do działania.